Nowy serwis internetowy ISG!
Zaufali nam:
Nowy serwis internetowy ISG!
wtorek, 09 sierpnia 2011 16:01
Witamy serdecznie,

Chcielibyśmy zaprezentować wszystkim owoc Naszej pracy jakim jest nowy serwis internetowy, który wraz z Naszą nową nazwą Imar Service Group oraz nowym logo, będzie tworzył nowoczesny, bardziej przyjazny pracownikom i pracodawcom wizerunek Naszej firmy.
Nasz nowy serwis internetowy posiada m.in. następujące funkcjonalności:
  • oferuje możliwość bezpłatnego dodawania ofert pracy przez potencjalnych pracodawców odwiedzających naszą stronę
  • pozwala potencjalnym kandydatom na wysyłanie swoich aplikacji na daną ofertę pracy
  • oferuje możliwość przeglądania ofert pracy w naszej bazie
  • umożliwia złożenie zapytania ofertowego poprzez specjalny formularz
  • pozwala na zdawanie pytań naszym pracownikom za pomocą gotowego formularza
  • stwarza możliwość utworzenia profilu kandydata lub też pracodawcy w zależności od potrzeb osoby odwiedzającej
Podsumowując jest to nowoczesna, bardzo łatwa w obsłudze platforma umożliwiająca kandydatom znalezienie pracy, a pracodawcom pozyskanie odpowiednich pracowników! Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym serwisem oraz do założenia "Profilu ISG"!

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Imar Service Group!
 

Sprawdź pozostałe informacje - więcej

Zobacz korzyści ze współpracy

Zapisz się do bezpłatnego biuletynu elektronicznego
Będziesz na bieżąco informowany o nowościachTwój adres e-mail:

Administratorem podanych danych osobowych jest firma IMAR SERVICE GROUP (pełna nazwa: Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji o ofertach pracy, programach rozwoju kandydata i pracownika oraz w celu marketingowym. Klikając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, po aktywacji otrzymanego „linku”, otrzymasz treści marketingowe. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będzie możliwe otrzymywanie biuletynu elektronicznego. W każdym momencie przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody. Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Przekazane dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji w Polityce prywatności Polityka Prywatności

Zadzwoń do nas!   Tel. 505 058 759

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości