Zaufali nam:Praca stała PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 lipca 2011 11:55

Szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie?

W życiu cenisz sobie samorealizację?
Ciężko Ci wybrać właściwą ofertę spośród wielu dostępnych na rynku?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, skorzystaj z naszej wyszukiwarki ofert pracy stałej.
Tam znajdziesz aktualne ogłoszenia od naszych Klientów dotyczące pracy stałej.
Wystarczy, że zarejestrujesz się i zalogujesz w naszym serwisie, następnie klikniesz aplikuj pod interesującą Cię ofertą pracy, a my zobaczymy w naszym systemie Twoją aplikację.


Proces rekrutacji:

Jeśli Twoje zgłoszenie będzie odpowiadało wymaganiom stawianym przez pracodawcę, wtedy specjalista odpowiedzialny za daną rekrutację skontaktuje się z Tobą i zaprosi na spotkanie.


Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z naszym specjalistą będziesz miał szansę przedstawić siebie oraz swoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, jak również powiedzieć o swoich oczekiwaniach odnośnie nowej pracy.


Na spotkaniu zostaną przeprowadzone testy osobowościowe, a jeżeli dane stanowisko tego wymaga, także testy znajomości języków obcych. Szczegółowo analizujemy wyniki każdego ze spotkań rekrutacyjnych.


Kolejnym krokiem jest zarekomendowanie przez nas kandydatów w największym stopniu spełniających wymagania Klienta.


Końcowym etapem procesu rekrutacji jest spotkanie z Klientem (przyszłym pracodawcą), który po odbyciu rozmowy z kandydatem podejmuje decyzję o zatrudnieniu.


Skorzystaj z naszej bazy ofert pracy stałej

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2


Zobacz korzyści ze współpracy

Zapisz się do bezpłatnego biuletynu elektronicznego
Będziesz na bieżąco informowany o nowościachTwój adres e-mail:

Administratorem podanych danych osobowych jest firma IMAR SERVICE GROUP (pełna nazwa: Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji o ofertach pracy, programach rozwoju kandydata i pracownika oraz w celu marketingowym. Klikając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, po aktywacji otrzymanego „linku”, otrzymasz treści marketingowe. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będzie możliwe otrzymywanie biuletynu elektronicznego. W każdym momencie przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody. Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Przekazane dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji w Polityce prywatności Polityka Prywatności

Zadzwoń do nas!   Tel. 505 058 759

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości