Zaufali nam:PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 lipca 2011 12:21

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku. Przez 13 lat funkcjonowaliśmy jako marka IMAR. Od 2011 zdecydowaliśmy się na rozszerzenie marki i wprowadzenie ISG, które rozwija się jako Imar Service Group. Nowa marka jest synonimem dynamicznego rozwoju i ekspansji naszej firmy na nowe rynki oraz obszary biznesu. ISG, to także ciągłe doskonalenie jakości naszych usług oraz dbanie o wszystkich swoich pracowników. Chcielibyśmy, aby wprowadzenie marki ISG, było krokiem do jeszcze lepszej współpracy z naszymi pracownikami i klientami. Zmieniamy się na lepsze- dla Was!

ISG współpracuje z wieloma firmami między innymi z branży telefonii komórkowej , telekomunikacyjnej, logistycznej, kosmetycznej, spożywczej i wielu innych. Skorzystanie z naszych usług pracy tymczasowej, pracy stałej czy też obsługi kadrowo płacowej zaowocowało wyjątkowymi oszczędnościami naszych partnerów w zakresie zaangażowania własnych zasobów.

Z drugiej strony naszym pracownikom, rekrutującym się spośród studentów i absolwentów prestiżowych  szkół wyższych, pozwoliła zdobyć nie tylko środki utrzymania, ale również cenione na rynku pracy doświadczenie zawodowe.

ISG ukierunkowane jest na ciągły rozwój, dlatego decydujemy się poszerzyć krąg partnerów. Z przyjemnością powitamy Waszą Firmę w gronie naszych klientów. Jesteśmy w stanie rozwiązać Wasze problemy według Waszych instrukcji, jak również zaproponować własne sprawdzone rozwiązania. Pozostajemy do całkowitej dyspozycji, by Wam pomagać i działać na korzyść interesów, które nam powierzycie. Możecie Państwo liczyć na całkowite bezpieczeństwo i poufność zarówno danych personalnych zgłoszonych przez kandydatów, jak i informacji potrzebnych do właściwej rekrutacji na rzecz Waszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3


Zobacz korzyści ze współpracy

Zapisz się do bezpłatnego biuletynu elektronicznego
Będziesz na bieżąco informowany o nowościachTwój adres e-mail:

Administratorem podanych danych osobowych jest firma IMAR SERVICE GROUP (pełna nazwa: Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji o ofertach pracy, programach rozwoju kandydata i pracownika oraz w celu marketingowym. Klikając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, po aktywacji otrzymanego „linku”, otrzymasz treści marketingowe. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będzie możliwe otrzymywanie biuletynu elektronicznego. W każdym momencie przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody. Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Przekazane dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji w Polityce prywatności Polityka Prywatności

Zadzwoń do nas!   Tel. 505 058 759

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości