Zaufali nam:PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 lipca 2011 12:21

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku. Przez 13 lat funkcjonowaliśmy jako marka IMAR. Od 2011 zdecydowaliśmy się na rozszerzenie marki i wprowadzenie brandu ISG - Imar Service Group. Nowa marka jest synonimem dynamicznego rozwoju i ekspansji naszej firmy na nowe rynki oraz obszary biznesu. ISG, to także ciągłe doskonalenie jakości naszych usług oraz dbanie o wszystkich swoich pracowników. Chcielibyśmy, aby wprowadzenie marki ISG, było krokiem do jeszcze lepszej współpracy z naszymi pracownikami i klientami. Zmieniamy się na lepsze- dla Was!

ISG współpracuje z wieloma firmami między innymi z branży telefonii komórkowej , telekomunikacyjnej, logistycznej, kosmetycznej, spożywczej i wielu innych. Skorzystanie z naszych usług pracy tymczasowej, pracy stałej czy też obsługi kadrowo płacowej zaowocowało wyjątkowymi oszczędnościami naszych partnerów w zakresie zaangażowania własnych zasobów.

Z drugiej strony naszym pracownikom, rekrutującym się spośród studentów i absolwentów prestiżowych  szkół wyższych, pozwoliła zdobyć nie tylko środki utrzymania, ale również cenione na rynku pracy doświadczenie zawodowe.

ISG ukierunkowane jest na ciągły rozwój, dlatego decydujemy się poszerzyć krąg partnerów. Z przyjemnością powitamy Waszą Firmę w gronie naszych klientów. Jesteśmy w stanie rozwiązać Wasze problemy według Waszych instrukcji, jak również zaproponować własne sprawdzone rozwiązania. Pozostajemy do całkowitej dyspozycji, by Wam pomagać i działać na korzyść interesów, które nam powierzycie. Możecie Państwo liczyć na całkowite bezpieczeństwo i poufność zarówno danych personalnych zgłoszonych przez kandydatów, jak i informacji potrzebnych do właściwej rekrutacji na rzecz Waszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3