KONTAKT


Wybierz na mapie swój region

Mazowieckie -
Biuro Główne Warszawa
ul. Żelazna 59, lokal 6.2
00-848 Warszawa

Dział Kadr i Płac
(sprawy pracownicze i rekrutacja)
+48 505 058 759
+48 22 419 38 11
kontakt@imar.com.pl

Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Zachodniopomorskie
Koordynator Koszalin
(sprawy pracownicze i rekrutacja)
+48 506 592 820
koszalin@imar.com.pl

Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Dolnośląskie
Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Lubuskie
Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Opolskie
Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Śląskie
Koordynator
Chorzów and Katowice
(Sprawy pracownicze i rekrutacja)
+48 507 151 665
katowice@imar.com.pl
chorzow@imar.com.pl

Koordynator Pszczyna
(Sprawy pracownicze i rekrutacja)
+48 507 151 665
pszczyna@imar.com.pl

Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Małopolskie
Koordynator Kraków
(sprawy pracownicze i rekrutacja)
+48 502 048 050
krakow@imar.com.pl

Dział Handlowy 
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Podkarpackie
Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Lubelskie
ISG Oddział Lublin
Krakowskie Przedmieście 19/30
20-002 Lublin

Koordynator Lublin
(sprawy pracownicze i rekrutacja)
+48 509 453 059
lublin@imar.com.pl

Dział Handlowy 
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Świętokrzyskie
Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Łódzkie
ISG Biuro Łódź
ul. Wolczanska 22/26
90-607 Łódź

Koordynator Łódź
(sprawy pracownicze i rekrutacja)
+48 503 707 880
lodz@imar.com.pl

Dział Handlowy 
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Wielkopolskie
Sprawy pracownicze i rekrutacja
+48 505 058 759
kontakt@imar.com.pl

Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Pomorskie
Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Kujawsko-Pomorskie
Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Warmińsko-Mazurskie
Koordynator Olsztyn
(sprawy pracownicze i rekrutacja)
+48 506 341 336
olsztyn@imar.com.pl

Dział Handlowy 
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl

Podlaskie
Dział Handlowy
+48 573 444 506
handlowy@imar.com.pl